Jump to content

Sveiki prisijungę į LibertyCity projektą

Sveiki prisijungę į LibertyCity FiveM GTA V serverį. Šiame forume galėsite aptarti viską kas tik susieta su mūsų serverio tinklu. Taip pat galėsite užklausti rūpimų klausimų. Tad malonu, jog prisijungei ir linksmo žaidimo!

Sveiki prisijungę į LibertyCity projektą

Sveiki prisijungę į LibertyCity FiveM GTA V serverį. Šiame forume galėsite aptarti viską kas tik susieta su mūsų serverio tinklu. Taip pat galėsite užklausti rūpimų klausimų. Tad malonu, jog prisijungei ir linksmo žaidimo!

Sveiki prisijungę į LibertyCity projektą

Sveiki prisijungę į LibertyCity FiveM GTA V serverį. Šiame forume galėsite aptarti viską kas tik susieta su mūsų serverio tinklu. Taip pat galėsite užklausti rūpimų klausimų. Tad malonu, jog prisijungei ir linksmo žaidimo!

Sveiki prisijungę į LibertyCity projektą

Sveiki prisijungę į LibertyCity FiveM GTA V serverį. Šiame forume galėsite aptarti viską kas tik susieta su mūsų serverio tinklu. Taip pat galėsite užklausti rūpimų klausimų. Tad malonu, jog prisijungei ir linksmo žaidimo!
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

    Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

MiSaKeZ

BETA Versija 0.7

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, pagaliau po ilgo mėnesio laiko galiu paskelbti kas pasikeitė nuo 0.6 žaidimo versijos iki dabartinės 0.7 versijos. 
 

Atnaujinimai :

1. Po informacijos "hudu" sutvarkyta zona, kurioje rodo laiką, į kurią pašvaistę žiūrite bei vietovė kurioje esate ar link kurios einate.
2. Pridėtas modernesnis viešasis garažas po žeme ( VIPAMS, MODERATORIAMS, ADMINISTRATORIAMS ), tai gali būti puiki vieta mini susitikimams ar net laikinas garažas, kol esate serveryje. ( Plačiau išvysite žaidime )
3. Sutvarkytas aprangos persirengimo skriptas paspaudus F10 mygtuką, nuo šiol jis bus platesnis bei panaikintos kelios klaidos.
4. Perdaryta vagystė parduotuvėse. Nuo šiol ji bus sinchronizuota tarp visų žaidėjų ir galėsite vykdyti apiplėšimą visi kartu.
5. Nuo šiol nuo tam tikrų smūgių arba šūvių pargriūsite, laikas ant žemės arba sustingimo/traukulių laikas priklausys nuo to, kiek žalos gavote.
6. Pridėtas Uber Kurjerio darbas /uberis. Parašę šią komandą, gausite kas kažkiek laiko užsakymus į namus. Turėsite nugabenti "siuntą", ją palikti prie durų, ir už tai gausite nuo 1 iki 3 serverio valiutos.
7. Padaryta, kad nuo šiol su komanda /kord arba /kord1 administratoriai, kurie atsakingi už koordinates , parašę šią komandą galės momentaliai išsiųsti koordinates tiesiai į discord grupės kanalą. Tokiu būdu nereikės nuleidinėti pastoviai žaidimo, kad parašyti jas.
8. Nuo šiol galėsite rinkti jūros gėrybes bei jas valgyti ( jeigu iškepate ) arba parduoti..
9. Algų išmokėjimas nuo šiol bus kas 20 minučių, taip pat algos yra pakeltos visiems ant 3 eurų. ( Vėliau po savaitės, dviejų algos eis nebe iš sistemos, o iš darbų fondų, tad direktoriai, pasistenkite visko neišleisti :) )
10. Atnaujintas "MiniMap`o" žemėlapis ( Tiksliau jo parodomoji išvaizda )
11. Atnaujinta drabužių parduotuvė dabar ji yra paprastesnė, gražesnė bei su UI pavaizdavimu.
12. Pridėtas sekimo įrenginys policininkams bei į juodąją rinką.
13. Nuo šiol leidžiantys su lėktuvu ar sraigtasparniu girdėsite pranešimą, koks yra atstumas iki nusileidimo. Tai bus naudinga iš dalies policininkams arba medikams. Vėliau tai bus naudojama dirbant piloto darbą, kai reiks skraidinti keleivius.
14. Pridėtas skaičiuotuvas, žaidiminė mašinėlė bei bloknotas į parduotuvę.
15. Atnaujintas PillBox interjeras.
16. Policininkams pridėta įvykių sisteminė sąsaja. Nuo šiol pavaduotojas arba direktorius galės pranešti apie tam tikrą svarbų įvykį per kompiuterį ir visiems išmes tam tikrą paveikslėlį su informacija. ( turėkite omenyje, kad paveikslėlis visą laiką bus ant ekrano, dešiniajame šone, kol jo nenuimsite )
17. Pridėta Norfos nuolaidų kortelė, turint ją su savimi parduotuvėse gausite 10 procentų nuolaidą visiems produktams
18. Pridėtos fotografijos daiktų ( tiems kurie buvo be informacinio paveikslėlio, gali būti, kad kažką ir praleidau ) .
19. Nuo šiol geriant ar valgant, bus tam tikras garsinis efektas tiek Jums tiek aplinkiniams
20. Brangakmenių vagystėje pridėti dūžio efektai, taip pat, pridėtas šansas, kurio metu, galite nesugebėti įsilaužti į tam tikrą kabiną iš pirmo karto bei yra skirtingas šansas gauti tam tikrus daiktus, bei sutvarkytas pardavimas.
21. Praplėstos VIP privilegijos: pridėtos papildomos zonos VIP nariams (2), turėsite papildomas nuolaidas parduotuvėse nuo 10 iki 25 procentų ir daugiau. Plačiau pamatysite per informaciją perkant VIP paslaugą. ( VIP privilegijos su laiku didės )
22. Atnaujintas reporterių transportas.
23. Pridėtas varpelis policininkų būstinėje, jį paspaudus galėsite pranešti, kad jus laukiate prie salelės.
24. Į Kazino patalpas patalpintos papildomos pramogos : alkoholio parduotuvė, ruletės žaidimas bei "blackjack" žaidimas.
25. Pridėta sistema, su kuria medikai galės patikrinti jūsų sužalojimus /apziureti , arba jus patys matyti savo sužalojimus /suzalojimai
26. Atnaujintas policininkų garažas.
27. Pridėtas vaizdo registratorius policininkams ( labiau jo pavaizdavimas policininkams ). Kairiame viršutiniame kampe matysis data, laikas bei vardas ir  pavardė. ( Kiek vėliau perdarysime taip, kad registratorius veiktų ir mašinoje su tam tikrais efektais )
28. Pridėtas papildomas lošimo bilietas parduotuvėje pavadinimu "Rulete".
29. Pridėta galimybė pasidaryti sprogmenį. Tačiau kaip tai pasidaryti, kur tai daryti, bei ko tam reikės ? Į šitą klausimą galėsite atsakyti patys sau žaidime :).
30. Pridėta galimybė įsigyti apsauginę liemenę ( lengvo arba vidutinio apsaugojimo ) ginklinės parduotuvėse.
31. Pridėtos vaistinės interjerai, greitu metu ten persikels mūsų vaistinės parduotuvė.
32. Pridėta kraujo donorystės sistemą. Galėsite paaukoti kraujo, už tai gausite tam tikrų daiktų ir simbolišką sumą pinigų. Tik būkite atsargus, galite nukraujuoti!!
33. Ant vienos iš pareigūnų mašinos uždėtas atšvaito efektas
34. Pridėtas kopūstų rinkimas, ryžių rinkimas, kukurūzų rinkimas, pomidorų rinkimas, salotų lapų rinkimas
35. Pridėta griliaus sistema , šiuo momentu jums leis tik susikurti tam tikra poilsiavietę lauke ar vakarėlio zoną, gan kiek vėliau turėtumėt turėti galimybę išsikepti ant jo tam tikrus dalykus. ( TIK VIPAMS )
36. Atnaujintas kalėjimas, tiksliau jo interjeras, Dabar jis atrodys tikroviškesnis, labiau primins tikrą kalėjimo atmosferą.
37. Sukurta Fejerverkų parduotuvė, joje šiuo momentu galėsite įsigyti 10-ties tipų fejerverkus. Tai pagyvins ne tik šventes, posėdžius, vakarėlius, bet ir suteiks daug daugiau džiaugsmo mūsų veiduose.
38. Nuo šiol "YouTool" parduotuvėje galėsite įsigyti padangas. Jeigu jūsų padanga sprogtų ar kaip nors kitaip susigadint, galėsite ją pasikeisti patys.
39. Pridėti papildomi žemėlapių patobulinimai : telefonų parduotuvė, mero būstinė ( Į ją perkeliamas mero darbas) , praplėstas FBI pastatas ( Greitu metu atsiras ir ARO bei sėklių, samdomo žudiko darbas),
Kino teatro zona, teismo salė, bažnyčia ( Po truputi dirbama prie sistemos, kuri leistų jums susituokti ), Komedijos patalpa, Vaistinės interjerai ( Į jas bus perkeliama vaistų parduotuvė ), ir dar papildomų dalykų.
Dar viena sporto salės zona, Dažasvydžio arena, Boulingo Zona ( Greitu metu atsiras ir žaidimas joje ),
40. Praplėsti darbai su telefonu : nuo šiol generuos lietuvišką numerio formatą 860000000-869999999 ;
Įdiegta Twitter programėlė, tą proga panaikinta twitter komanda žaidime.
41. Pridėta dažasvydžio sistema. Nuo šiol jeigu jums tiesiog nusibos arti darbe ar norėsite legaliai pašaudyti, galite surinkti draugų būrį ir prisijungti į šį nuostabų žaidimą.
42. Sutvarkytas ir atnaujintas daiktų išsaugojimas serveryje, taip pat perdarytas žaidėjų išsaugojimas į duomenų bazę, dabar jis bus greitesnis ir tuo pačiu išsaugos jūsų informaciją ir "crash" metu, ko kartais nepadarydavo.
taip pat pridėta daiktų svorio sistema prie daiktų išsaugojimo.
43. Pridėta galimybė keliauti traukiniu ( bent taip teigiama ) per tam tikras traukinių stotys. ( Bus perdarinėjama taip, kad atkeliautų tikras traukinys, reiktų į jį įsėsti ir tada būtų keliavimo animacija. Taip pat, kad būtų viskas sinchronizuota tarp žaidėjų )
44. Panaikintos senos transporto priemonės, kurios buvo serveryje, pridėtos naujos: sutvarkytos bei geresnės - jas išvysti galėsite automobilių parduotuvėje, o vipai ir pgr. parduotuvėje bei VIP auto-salone. Šiuo etapu sukurtos kelios automobilių parduotuvės paprastiems žaidėjams vei vipams.
45. Panaikinti keli darbai bei nereikalingi resursai, kurie mano manymu tikrai nebūtų panaudoti
46. Praplėstos, ginklinės parduotuvės, maisto prekių parduotuvės, gėrimų, kavos aparatų, fejerverkų parduotuvės.
47. Praplėsta garažų zona po visą žemėlapį
48. Sutvarkyti bei pridėti papildomi minimalus dalykai, kurių vardinti per daug tikrai nereikia.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Join the conversation

You can post now and register later. Jeigu turite paskyrą prisijunkite, jeigu ne registruokites norint įkelti nuotraukas su paskyra.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Sukurti naują...